Novinky

On-line predaj nábytku

Dávno sú preč doby, kedy bol nábytok len dôležitou a praktickou súčasťou našich domácností. Dnes pokročil trend a nábytok sa stáva veľmi dôležitým prvkom našich interiérov. Doba kedy sme sa obklopovali masou preglejky a umelej hmoty už neplatí. Krásu, kvalitu a eleganciu to všetko symbolizuje drevo a nábytok vyrobený z masívu. Vám toto všetko prináša. Predávame nábytok od kvalitných dodávateľov s niekoľkoročnou tradíciou. Vieme sa zaručiť za jeho kvalitu, pohodlie a jednoduché dodanie. Väčšinu nábytku dopravujeme vlastnou dopravou. Staviame sa čelom prípadne vzniknutým problémom a riešime ich k spokojnosti zákazníka. Sme tu pre Vás, ponúkame kvalitné a esteticky veľmi zaujímavý nábytok do interiérov, záhrad, terás, altánov atď .. Pri nákupe u nás pomáhate i prírode. Drevo je obnoviteľná surovina a šetrí životné prostredie. Spomeňme si na našich predkov. Aký používali nábytok? Už v tej dobe poznali klady nábytku z masívu.

Príliš lacné matrace.

Pred nákupom matracov je nutné si uvedomiť, že na matraci strávite pomerne veľkú časť života a preto nákup matrace berte ako dôležitú investíciu.

Rozšírenie sortimentu poschodových postelí.

Rozšírili sme sortiment poschodových postelí z borovicového masívu. Ponúkame poschodové postele a detské poschodové postele z borovice, u ktorých možno vyberať z 13 odtieňov morenia

Rozšírenie sortimentu v oblasti latexových, pružinových a penových matracov

Rozšírenie sortimentu v oblasti latexových, pružinových a penových matracov o radu obojstranných matracov. Sú to matrace s letnou a zimnou stranou a s ručným nastavením tuhosti pomocou prenosných hranolov z pružnej peny.

Matrac z lenivých pien.

Matrace z pamäťovej peny (lenivá pena) predstavujú nový trend v zdravom spaní a pre ľudí , ktorí trpia bolesťami chrbta predstavujú prostriedok pre skvalitnenie spánku

Matrace na mieru.

Takmer všetky matrace v našom sortimente je možné vyrobiť na mieru. S rastúcimi požiadavkami na matrace na mieru, túto možnosť ponúkajú všetci výrobcovia matracov, ktorých máme v našom špecializovanom e-shope.

Detské postele

Rozšírili sme sortiment o detské postele v podobe autíčok s pestrofarebnými motívmi, ktoré oslovia každé dieťa. Sú vyrobené z materiálov masívu.

Hrúbka matraca

Hrúbka matraca a materiál, z ktorého je vyrobený má zaistiť nielen dostatočnú nosnosť, pružnosť, kvalitnú podporu chrbtice, ale aj správnu termoreguláciu.

Spálňa od českého výrobcu

Kvalitné spálne a nábytok od českého výrobcu sme zaradili do našej ponuky. Už dnes môžete nakupovať tieto spálne a postele z pohodlia Vášho domova.

Pri výbere roštu nezabudnite na vhodnú výšku rámu roštu.

Pri výbere vhodného lamelového roštu veľmi často klienti zvažujú, či vybrať polohovací, alebo pevný rošt, prípadne koľko lamiel rošt má a aký rozmer roštu potrebujú, aby pasoval do postele. Často sa zabúda na výšku ráme roštu, čo môže pri inštalácii spôsobiť nečakané problémy.

Správna starostlivosť a vhodný podklad matraca predlžuje životnosť a skvalitňuje hygienu lôžka.

Správna starostlivosť a vhodný podklad matraca predlžuje životnosť a skvalitňuje hygienu lôžka. V súčasnosti takmer všetky matrace ponúkajú možnosť snímania a prania poťahu v bežnej práčke. Niektorí z výrobcov umožňujú pri rozopnutí poťahu jeho rozdelenie na 2 samostatné polovice a tým uľahčujú pranie i v menších práčkach.

Aké farby sú vhodné do spálne.

Farby v spálňach určujú náladu a pocity, ktoré na nás pôsobia pri trávení času v spálni. Farba je veľmi mocný nástroj a psychológovia sa zhodujú, že naša nálada môže byť ovplyvnená práve interakciou s konkrétnymi farbami.

Prečo rastie záujem o drevené postele z masívu.

Preč sú dni, kedy postele z masívu sa zdali byť nudné a dizajnovo jednotvárne. V súčasnosti sa rada výrobcov snaží osloviť zákazníkov nielen precíznym spracovaním, ale aj dizajnom. Najväčší dôvod prečo rastie obľuba postelí z masívu je dekoratívny účel a pestrá ponuka.

Najpredávanejší tovar
Novinky
Dávno sú preč doby, kedy bol nábytok len dôležitou a praktickou súčasťou našich domácností. Dnes pokročil trend a nábytok sa stáva...
číst celý článek >
Pred nákupom matracov je nutné si uvedomiť, že na matraci strávite pomerne veľkú časť života a preto nákup matrace berte...
číst celý článek >
Rozšírili sme sortiment poschodových postelí z borovicového masívu. Ponúkame poschodové postele a detské poschodové postele z borovice, u ktorých možno vyberať...
číst celý článek >
Dnes je 31.08.2015, svátek má Pavlína.